Նախագահ Հարությունյանն Արցախյան շարժման 35-ամյակի առթիվ Ստեփանակերտի քաղաքային հուշահամալիրում հարգանքի տուրք է մատուցել
Արցախյան շարժման 35-ամյակի առթիվ Արցախի Հանրապետության նախագահ Արայիկ Հարությունյանը փետրվարի 20-ին բարձրաստիճան պետական այրերի ուղեկցությամբ այցելել է Ստեփանակերտի քաղաքային հուշահամալիր և հարգանքի տուրք մատուցել:
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, 20 փետրվարի, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ։ Այս մասին տեղեկացնում են Արցախի Հանրապետության նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչությունից:

По случаю 35-й годовщины Арцахского движения президент Арутюнян отдал дань уважения памяти павших героев
По случаю 35-й годовщины Арцахского движения президент Республики Арцах Араик Арутюнян в сопровождении высших должностных лиц республики посетил Степанакертский мемориальный комплекс и отдал дань уважения памяти погибших героев.
СТЕПАНАКЕРТ, 20 февраля, АРЦАХПРЕСС- Об этом сообщает главное управление информации Аппарата президента Республики Арцах.