Նախագահ Հարությունյանն Արցախյան շարժման 35-ամյակի առթիվ Ստեփանակերտի քաղաքային հուշահամալիրում հարգանքի տուրք է մատուցել
Արցախյան շարժման 35-ամյակի առթիվ Արցախի Հանրապետության նախագահ Արայիկ Հարությունյանը փետրվարի 20-ին բարձրաստիճան պետական այրերի ուղեկցությամբ այցելել է Ստեփանակերտի քաղաքային հուշահամալիր և հարգանքի տուրք մատուցել:
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, 20 փետրվարի, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ։ Այս մասին տեղեկացնում են Արցախի Հանրապետության նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչությունից:

On the occasion of the 35th anniversary of the Artsakh Movement, President Harutyunyan paid tribute to the memory of the fallen heroes
On February 20, on the occasion of the 35th anniversary of the Artsakh Movement, President Harutyunyan accompanied by high-ranking officials of the republic visited the Stepanakert's Memorial Complex and paid tribute to the memory of the fallen heroes, the Presidential Office stated.