Բակո Սահակյանն ընդունել է պատանի երգիչ Ֆելիքս Քարամյանին
ԼՂՀ Նախագահ Բակո Սահակյանը հունիսի 19-ին ընդունել է պատանի տաղանդավոր երգիչ Ֆելիքս Քարամյանին եւ Արցախում նրա մենահամերգի կազմակերպիչներին:
Ինչպես «Արցախպրես»-ին տեղեկացրին Արցախի Հանրապետության նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչությունից, երկրի ղեկավարը նշել է, որ չնայած երիտասարդ տարիքին, Ֆելիքս Քարամյանն արդեն իսկ վայելում է հանդիսատեսի սերն ու հարգանքը եւ բազմաթիվ երկրպագուներ ունի նաեւ Արցախում: Բակո Սահակյանն ընդգծել է, որ մեր ժողովուրդը մեծ ակնկալիքներ ունի խոստումնալից երգչից` մաղթելով նրան հաջողություններ եւ ամենայն բարիք:

Президент НКР принял юного талантливого певца Феликса Карамяна
Президент Нагорно-Карабахской Республики Бако Саакян 19 июня принял юного талантливого певца Феликса Карамяна и организаторов его концертов в Арцахе.
Президент Нагорно-Карабахской Республики  Бако Саакян 19 июня принял юного талантливого певца Феликса Карамяна и организаторов его концертов в Арцахе.
Как сообщили Арцахпресс в Главном управлении информации аппарата президента НКР, Бако Саакян отметил, что, несмотря на юный возраст, Феликс Карамян уже пользуется любовью и уважением публики и имеет многочисленных поклонников и в Арцахе. Бако Саакян подчеркнул, что наш народ возлагает большие надежды на многообещающего певца, пожелав ему успехов и всех благ.