Բակո Սահակյանն ընդունել է պատանի երգիչ Ֆելիքս Քարամյանին
ԼՂՀ Նախագահ Բակո Սահակյանը հունիսի 19-ին ընդունել է պատանի տաղանդավոր երգիչ Ֆելիքս Քարամյանին եւ Արցախում նրա մենահամերգի կազմակերպիչներին:
Ինչպես «Արցախպրես»-ին տեղեկացրին Արցախի Հանրապետության նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչությունից, երկրի ղեկավարը նշել է, որ չնայած երիտասարդ տարիքին, Ֆելիքս Քարամյանն արդեն իսկ վայելում է հանդիսատեսի սերն ու հարգանքը եւ բազմաթիվ երկրպագուներ ունի նաեւ Արցախում: Բակո Սահակյանն ընդգծել է, որ մեր ժողովուրդը մեծ ակնկալիքներ ունի խոստումնալից երգչից` մաղթելով նրան հաջողություններ եւ ամենայն բարիք:

On 19 June Artsakh Republic President Bako Sahakyan received talented young singer Felix Karamyan and organizers of his concert in Artsakh.
President Sahakyan received talented talented young singer Felix Karamyan
As the General Department of Information of Artsakh Republic informed Artsakhpress according to the Head of the State despite the young age Felix Karamyam has already enjoyed love and respect of the public and has got numerous fans in Artsakh.
Bako Sahakyan underlined that our nation had great expectations from the promising singer wishing him success and all the best.