Կարեն Կարապետյանը հանդիպել է Սամվել Կարապետյանի հետ
Վարչապետի պաշտոնակատար Կարեն Կարապետյանն այսօր կառավարությունում հանդիպում է ունեցել «Տաշիր» ընկերությունների խմբի նախագահ, «Հայաստանի ներդրողների ակումբի» հիմնադիր Սամվել Կարապետյանի հետ:
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, ապրիլի 24, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ:  Կառավարության տարածած պաշտոնական հաղորդագրության համաձայն, քննարկվել է հանրապետությունում ներքաղաքական իրավիճակը, անդրադարձ է կատարվել  նաև Հայաստանի  գործարար միջավայրին և տնտեսական ոլորտում իրականացվող բարեփոխումներին:
Այդ համատեքստում զրուցակիցները քննարկել են, մասնավորապես, «Հայաստանի ներդրողների ակումբի» կողմից իրականացվող ներդրումային ծրագրերի ընթացքը: Սամվել Կարապետյանը վստահեցրել է, որ բոլոր մեկնարկած ծրագրերը լինելու են շարունակական:

Acting Prime Minister of Armenia Karen Karapetyan held a meeting today in the government HQ in Yerevan with business tycoon Samvel Karapetyan [no relation], founder of Investors Club of Armenia and president of Tashir Group of Companies, the government’s press service said.
Acting PM Karen Karapetyan, business tycoon Samvel Karapetyan discuss ongoing investment projects
STEPANAKERT, APRIL 24, ARTSAKHPRESS:The sides discussed the domestic situation in the country and also addressed the business environment and reforms in the economic sector.
In this context the acting PM and the businessman namely discussed the process of investment projects carried out by the Investors Club of Armenia. Samvel Karapetyan reassured that all projects which were launched will be continuous.