Կարեն Կարապետյանը հանդիպել է Սամվել Կարապետյանի հետ
Վարչապետի պաշտոնակատար Կարեն Կարապետյանն այսօր կառավարությունում հանդիպում է ունեցել «Տաշիր» ընկերությունների խմբի նախագահ, «Հայաստանի ներդրողների ակումբի» հիմնադիր Սամվել Կարապետյանի հետ:
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, ապրիլի 24, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ:  Կառավարության տարածած պաշտոնական հաղորդագրության համաձայն, քննարկվել է հանրապետությունում ներքաղաքական իրավիճակը, անդրադարձ է կատարվել  նաև Հայաստանի  գործարար միջավայրին և տնտեսական ոլորտում իրականացվող բարեփոխումներին:
Այդ համատեքստում զրուցակիցները քննարկել են, մասնավորապես, «Հայաստանի ներդրողների ակումբի» կողմից իրականացվող ներդրումային ծրագրերի ընթացքը: Սամվել Կարապետյանը վստահեցրել է, որ բոլոր մեկնարկած ծրագրերը լինելու են շարունակական:

И.о. премьер-министра Армении встретился с президентом Группы компаний «Ташир» Самвелом Карапетяном
Исполняющий обязанности премьер-министра Армении Карен Карапетян встретился с президентом Группы компаний «Ташир», учредителем Клуба инвесторов Армении Самвелом Карапетяном.
СТЕПАНАКЕРТ, 24 апреля, АРЦАХПРЕСС - Как сообщили Арменпресс в Управлении информации и связей с общественностью правительства Армении, стороны обсудили внутреннюю ситуацию в стране, а также рассмотрели бизнес-среду и реформы в экономической сфере.
В этом контексте исполняющий обязанности премьер-министра и бизнесмен обсудили процесс инвестиционных проектов, проводимых Клубом инвесторов Армении. Самвел Карапетян заверил, что все стартовавшие проекты будут продолжительными.