«Ղարաբաղ Տելեկոմ»-ը հուլիսի 1-ից կնվազեցնի սակագները
Մայիսի 7-ին տեղի ունեցած ԱՀ հանրային ծառայությունները և տնտեսական մրցակցությունը կարգավորող պետական հանձնաժողովի հերթական նիստում հաստատվել են «Ղարաբաղ Տելեկոմ» փակ բաժնետիրական ընկերության կողմից Արցախի Հանրապետությունում մատուցվող որոշ ծառայությունների նոր սակագներ:
«Ղարաբաղ Տելեկոմ»-ը    հուլիսի  1-ից    կնվազեցնի  սակագները
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, մայիսի 8, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ:  Այս  մասին  «Արցախպրես»-ի  թղթակցի  հետ  զրույցում  ասել  է ԱՀ   ՀԾՏՄԿ պետական հանձնաժողովի նախագահի  տեղակալ    Միքայել   Վիրաբյանը՝  նշելով, որ սակագների   վերանայում  է  կատարվել  կանխավճարային  և   հետվճարային,  անլար   ֆիքսված  և   ֆիքսված   հեռախոսակապով  կատարվող  զանգերի  և   ինտերնետ   ծառայությունների       մասով:  Նվազեցված սակագները կգործեն հուլիսի 1-ից:
Ստորև  ներկայացնում  ենք  «Ղարաբաղ Տելեկոմ»  ՓԲ  ընկերության     կողմից Արցախի Հանրապետությունում մատուցվող որոշ ծառայությունների գործող  և   նոր   սակագների    ցանկերը՝

«Карабах Телеком» снизит тарифы с 1 июля
На очередном заседании Государственной комиссии по регулированию общественных услуг и экономической конкуренции Республики Арцах 7 мая в Республике были утверждены новые тарифы на некоторые услуги, предоставляемые ЗАО «Карабах Телеком».
СТЕПАНАКЕРТ, 8  мая, АРЦАХПРЕСС - Об этом корреспонденту «Арцахпресс» сообщил заместитель председателя Государственной комиссии по регулированию общественных услуг и экономической конкуренции Микаэл Вирабян, добавив, что тарифы были пересмотрены по предоплаченным и постоплатным, беспроводным фиксированным и стационарным телефонным звонкам и интернет-услугам. Сниженные тарифы будут действовать с 1 июля.