Ասկերանի շրջանը նոր վարչակազմի ղեկավար ունի
Նախագահ Բակո Սահակյանն այսօր հաստատել է Կառավարության որոշումը, համաձայն որի՝ Սերգեյ Գրիգորյանն ազատվել է Ասկերանի շրջանի վարչակազմի ղեկավարի պաշտոնից՝ իր դիմումի համաձայն:
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, հունիսի 18, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ: Արցախի Հանրապետության նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչության փոխանցմամբ՝ Նախագահ Սահակյանը հաստատել է Կառավարության մեկ այլ որոշում, համաձայն որի՝ Գեղամ Բեգլարյանը նշանակվել է Ասկերանի շրջանի վարչակազմի ղեկավարի պաշտոնում:
Այսօր Բակո Սահակյանն այցելել է Ասկերան քաղաք և շրջվարչակազմի աշխատակիցներին ներկայացրել Գեղամ Բեգլարյանին` նրան մաղթելով արդյունավետ աշխատանք: Երկրի ղեկավարը շնորհակալություն է հայտնել Սերգեյ Գրիգորյանին նրա գործունեության համար:

On 18 June Artsakh Republic President Bako Sahakyan approved the Government’s decision on releasing Sergey Grigoryan from the position of the head of the Askeran regional administration upon his own request, Presidential Office informed.
Artsakh's Askeran regional administration has new head
STEPANAKERT, JUNE 18, ARTSAKHPRESS: President Sahakyan approved another decision of the Government according to which Gegham Beglaryan was appointed head of the Askeran regional administration.
On the same day Bako Sahakyan visited the town of Askeran and introduced Gegham Beglaryan to the regional administration’s staff members wishing him efficient work.