Ասկերանի շրջանը նոր վարչակազմի ղեկավար ունի
Նախագահ Բակո Սահակյանն այսօր հաստատել է Կառավարության որոշումը, համաձայն որի՝ Սերգեյ Գրիգորյանն ազատվել է Ասկերանի շրջանի վարչակազմի ղեկավարի պաշտոնից՝ իր դիմումի համաձայն:
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, հունիսի 18, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ: Արցախի Հանրապետության նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչության փոխանցմամբ՝ Նախագահ Սահակյանը հաստատել է Կառավարության մեկ այլ որոշում, համաձայն որի՝ Գեղամ Բեգլարյանը նշանակվել է Ասկերանի շրջանի վարչակազմի ղեկավարի պաշտոնում:
Այսօր Բակո Սահակյանն այցելել է Ասկերան քաղաք և շրջվարչակազմի աշխատակիցներին ներկայացրել Գեղամ Բեգլարյանին` նրան մաղթելով արդյունավետ աշխատանք: Երկրի ղեկավարը շնորհակալություն է հայտնել Սերգեյ Գրիգորյանին նրա գործունեության համար:

Бако Саакян назначил нового руководителя администрации Аскеранского района
18 июня Президент Республики Арцах Бако Саакян утвердил решение Правительства об освобождении Сергея Григоряна от должности руководителя администрации Аскеранского района согласно его собственному заявлению.
СТЕПАНАКЕРТ, 18 июня, АРЦАХПРЕСС - Как сообщает главное информационное управление аппарата Президента Республики, Бако Саакян утвердил и другое решение Правительства, согласно которому Гегам Бегларян назначен на должность руководителя администрации Аскеранского района.
В тот же день Бако Саакян посетил город Аскеран и представил сотрудникам райадминистрации Гегама Бегларяна, пожелав ему плодотворной работы.