Բակո Սահակյանը ընդունել է «Արցախի փոքր եւ միջին ձեռնարկատիրության զարգացման ասոցիացիա» կազմակերպության ներկայացուցիչներին
Նախագահ Բակո Սահակյանը հուլիսի 6-ին ընդունել է «Արցախի փոքր եւ միջին ձեռնարկատիրության զարգացման ասոցիացիա» հասարակական կազմակերպության ներկայացուցիչներին:
Բակո Սահակյանը  ընդունել է «Արցախի փոքր եւ միջին ձեռնարկատիրության զարգացման ասոցիացիա» կազմակերպության ներկայացուցիչներին
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, հուլիսի 6, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ: Ինչպես տեղեկացնում են Նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչությունից՝ հանդիպմանը քննարկվել են հանրապետությունում փոքր եւ միջինձեռնարկատիրությանն առնչվող տարբեր հարցեր:
Նախագահը կարևորել է հասարակական հատվածի ներկայացուցիչների հետ քննարկումները՝ ոլորտում առկա խնդիրներն ավելի լավ պատկերացնելու եւ դրանց լուծման տարբեր ուղիներ մշակելու տեսանկյունից:

Artsakh President receives representatives of “Artsakh Small and Medium Enterprises Development Association”
On 6 July President Bako Sahakyan received representatives of the “Artsakh Small and Medium Enterprises Development Association” non-governmental organization, presidential office informed.
STEPANAKERT, JULY 6, ARTSAKHPRESS: Diverse issues related to small and medium entrepreneurship were discussed in the meeting.
The President highlighted discussions with the representatives of the public sector in terms of having better insight into the issues existing in the sphere and devising various ways to solve them.