Սամվել Շահրամանյանը նշանակվել է գերիների, պատանդների եւ անհայտ կորածների հարցերով հանձնաժողովի նախագահ
Նախագահ Բակո Սահակյանը հուլիսի 16-ին ստորագրել է հրամանագիր, համաձայն որի՝ գերիների, պատանդների եւ անհայտ կորածների հարցերով զբաղվող հանձնաժողովի կազմում կատարվել են փոփոխություններ:
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, հուլիսի 16, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ:  Այս մասին հայտնում են Արցախի Հանրապետության նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչությունից։

Самвел Шахраманян назначен председателем Госкомиссии по вопросам пленных, заложников и без вести пропавших
16 июля Президент Республики Арцах Бако Саакян подписал указ, согласно которому в состав Госкомиссии по вопросам пленных, заложников и без вести пропавших внесены изменения.
СТЕПАНАКЕРТ, 16 илюля, АРЦАХПРЕСС - Как передает главное информационное управление аппарата Президента Республики Арцах, председателем комиссии назначен директор Службы национальной безопасности Республики Арцах Самвел Шахраманян.