Սամվել Շահրամանյանը նշանակվել է գերիների, պատանդների եւ անհայտ կորածների հարցերով հանձնաժողովի նախագահ
Նախագահ Բակո Սահակյանը հուլիսի 16-ին ստորագրել է հրամանագիր, համաձայն որի՝ գերիների, պատանդների եւ անհայտ կորածների հարցերով զբաղվող հանձնաժողովի կազմում կատարվել են փոփոխություններ:
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, հուլիսի 16, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ:  Այս մասին հայտնում են Արցախի Հանրապետության նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչությունից։

Samvel Shahramanyan appointed chairman of Commission on Prisoners of War, Hostages and Missing in Action
On 16 July President Bako Sahakyan signed a decree on making changes in the composition of the Commission on Prisoners of War, Hostages and Missing in Action.
STEPANAKERT, JULY 16, ARTSAKHPRESS: Director of the Artsakh Republic National Security Director Samvel Shahramanyan was appointed chairman of the Commission.