Լոնդոնում փոխհրաձգություն Է տեղի ունեցել ոստիկանության մասնակցությամբ
Լոնդոնի արեւելյան մասի Ֆորեսթ Գեյթի շրջանում հուլիսի 27-ին փոխհրաձգությունը ոստիկանության եւ մի փումբ մարդկանց միջեւ ավարտվել Է երեք մարդու ձերբակալմամբ:
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, հուլիսի 27, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ-ԱՐՄԵՆՊՐԵՍ: Համապատասխան հաղորդագրությունը Sky News հեռուստաալիքը զետեղել Է Twitter-ում՝ վկայակոչելով Սլոթլանադ Յարդին:
Հեռուստաալիքի տվյալներով՝ փոխհրաձգության հետեւանքով ոչ ոք չի տուժել: Նշվում Է, որ սկզբում ոստիկանական բաժանմունք զանգ Է ստացվել զինված մարդու մասին: Ոստիկանությունն սկսել Է այն ավտոմոբիլի հետապնդումը, որտեղ, ենթադրաբար, գտնվել են չարագործները: Նրանք կրակ են բացել կարգի պահապանների վրա:
Ավելի վաղ Daily Star թերթը հայտնել Է, որ փոխհրաձգությունը տեղի Է ունեցել ոստիկանության եւ մի տղամարդու միջեւ, որի դեմքը թաքցրել Է դիմակը, հաղորդել Է ՏԱՍՍ-ը:

Three arrested in London shooting
Shots were fired at armed police from a car during a chase through the streets of east London, BBC reported.
STEPANAKERT, JULY 27, ARTSAKHPRESS: Officers responded to reports of people armed with a gun in the evening of July 26.
Shortly after a car failed to stop for officers who set off in pursuit.
Scotland Yard said "a number of shots were fired towards officers" and police also opened fire. Three people have been arrested.
A spokesman from the Metropolitan Police said the trio arrested on suspicion of attempted murder had been taken to an east London police station and remained in custody.