Բակո Սահակյանը ծանոթացել է Հաղթանակի հրապարակի հարակից փողոցներում շենքերի բարեկարգման աշխատանքներին
Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանը հոկտեմբերի 30-ին այցելել է Ստեփանակերտի Հաղթանակի հրապարակ եւ ծանոթացել հրապարակին հարակից փողոցներում իրականացվող շենքերի բարեկարգման աշխատանքներին:
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, հոկտեմբերի 30, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ: Ինչպես տեղեկացնում են Արցախի Հանրապետության Նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչությունից, երկրի ղեկավարը նշել է, որ մայրաքաղաքի բարեկարգումը կրելու է շարունակական բնույթ՝ երախտագիտություն հայտնելով այս գործընթացում ներգրավված բարերարներին:

Бако Саакян посетил площадь Победы Степанакерта и ознакомился с ходом проводимых работ по обустройству зданий
30 октября Президент Республики Арцах Бако Саакян посетил площадь Победы Степанакерта и ознакомился с ходом проводимых работ по обустройству зданий на улицах, примыкающих к площади.
СТЕПАНАКЕРТ, 30 октября, АРЦАХПРЕСС - Как передает главное информационное управление аппарата Президента Республики Арцах, глава государства подчеркнул, что обустройство столицы будет носить последовательный характер, выразив благодарность благотворителям, вовлеченным в данный процесс.