Բակո Սահակյանը հանդիպել է Արցախյան շարժման մի խումբ ակտիվիստների եւ պետական կառավարման ոլորտի ներկայացուցիչների հետ
Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանը հուլիսի 24-ին ներքաղաքական եւ արտաքին հարցերի շուրջ խորհրդակցությունների շրջանակներում հանդիպումներ է ունեցել Արցախյան շարժման մի խումբ ակտիվիստների եւ պետական կառավարման ոլորտի ներկայացուցիչների հետ:
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏհուլիսի 24, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍԱյս մասին տեղեկացրին Արցախի Հանրապետության Նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչությունից:

Бако Саакян встретился с группой активистов Арцахского движения и представителями сферы государственного управления
24 июля в рамках консультаций по внутри- и внешнеполитическим вопросам Президент Республики Арцах Бако Саакян встретился с группой активистов Арцахского движения и представителями сферы государственного управления.
СТЕПАНАКЕРТ, 24 июля, АРЦАХПРЕСС - Об этом сообщает главное информационное управление аппарата Президента Республики Арцах.