Բակո Սահակյանը հանդիպել է Արցախյան շարժման մի խումբ ակտիվիստների եւ պետական կառավարման ոլորտի ներկայացուցիչների հետ
Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանը հուլիսի 24-ին ներքաղաքական եւ արտաքին հարցերի շուրջ խորհրդակցությունների շրջանակներում հանդիպումներ է ունեցել Արցախյան շարժման մի խումբ ակտիվիստների եւ պետական կառավարման ոլորտի ներկայացուցիչների հետ:
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏհուլիսի 24, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍԱյս մասին տեղեկացրին Արցախի Հանրապետության Նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչությունից:

President of Artsakh meets with group of activists of Artsakh Movement and representatives of state government sphere
On 24 July Artsakh Republic President Bako Sahakyan within the frameworks of the consultations around inter-political and foreign policy issues had meetings with a group of activists of the Artsakh Movement and representatives of the state government sphere.