Նախագահ Բակո Սահակյանը այցելել է ԱՀ անհայտ կորած ազատամարտիկների հարազատների միության կենտրոնական գրասենյակ
Նախագահ Բակո Սահակյանը հոկտեմբերի 22-ին այցելել է Արցախի Հանրապետության անհայտ կորած ազատամարտիկների հարազատների միության կենտրոնական գրասենյակ եւ հանդիպել մի խումբ անդամների հետ՝ կազմակերպության ղեկավար Վերա Գրիրգորյանի գլխավորությամբ:
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, հոկտեմբերի 22, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ: Արցախի Հանրապետության Նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչության փոխանցմամբ, Նախագահը շնորհավորել է ներկաներին միության 20-ամյակի կապակցությամբ, արժեւորել նրանց կողմից իրականացվող աշխատանքը՝ յուրահատուկ համարելով կազմակերպության առաքելությունը:

Бако Саакян посетил центральный офис «Союза родственников без вести пропавших воинов-освободителей Республики Арцах»
22 октября Президент Бако Саакян посетил центральный офис «Союза родственников без вести пропавших воинов-освободителей Республики Арцах» и встретился с группой членов организации во главе с ее руководителем Верой Григорян.
СТЕПАНАКЕРТ, 22 октября, АРЦАХПРЕСС - Как передает главное информационное управление аппарата Президента Республики Арцах, Бако Саакян поздравил присутствующих с 20-летием Союза, дал высокую оценку осуществляемой им работе, отметив уникальность миссии организации.