Նախագահ Բակո Սահակյանը այցելել է մայրաքաղաք Ստեփանակերտի Թումանյան փողոցում կառուցվող նոր բնակելի թաղամասի շինհարթակ
Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանը հոկտեմբերի 26-ին այցելել է մայրաքաղաք Ստեփանակերտի Թումանյան փողոցում կառուցվող նոր բնակելի թաղամասի շինհարթակ եւ տեղում ծանոթացել կատարվող աշխատանքների ընթացքին:
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, հոկտեմբերի 26, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ: Արցախի Հանրապետության Նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչության փոխանցմամբ, Նախագահը կարեւոր է համարել ծրագրի իրականացումը, որի արդյունքում բնակարաններ կհատկացվեն սոցիալապես անապահով խավերի ներկայացուցիչներին եւ հիփոթեքային վարկավորման շրջանակներում՝ կոնկրետ հանձնարարականներ տալով շահագրգիռ կառույցների ղեկավարներին:

Бако Саакян посетил строительную площадку возводимого на улице Туманяна г. Степанакерта нового жилого квартала
26 октября Президент Республики Арцах Бако Саакян посетил строительную площадку возводимого на улице Туманяна г. Степанакерта нового жилого квартала и на месте ознакомился с ходом выполнения работ.
СТЕПАНАКЕРТ, 26 октября, АРЦАХПРЕСС - Как передает главное информационное управление аппарата Президента Республики Арцах, Бако Саакян отметил важность реализации программы, в результате которой представителям социально необеспеченных групп и в рамках ипотечного кредитования будут предоставлены квартиры, и дал конкретные поручения руководителям ответственных структур.