Նախագահ Բակո Սահակյանը այցելել է մայրաքաղաք Ստեփանակերտի Թումանյան փողոցում կառուցվող նոր բնակելի թաղամասի շինհարթակ
Արցախի Հանրապետության Նախագահ Բակո Սահակյանը հոկտեմբերի 26-ին այցելել է մայրաքաղաք Ստեփանակերտի Թումանյան փողոցում կառուցվող նոր բնակելի թաղամասի շինհարթակ եւ տեղում ծանոթացել կատարվող աշխատանքների ընթացքին:
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, հոկտեմբերի 26, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ: Արցախի Հանրապետության Նախագահի աշխատակազմի տեղեկատվության գլխավոր վարչության փոխանցմամբ, Նախագահը կարեւոր է համարել ծրագրի իրականացումը, որի արդյունքում բնակարաններ կհատկացվեն սոցիալապես անապահով խավերի ներկայացուցիչներին եւ հիփոթեքային վարկավորման շրջանակներում՝ կոնկրետ հանձնարարականներ տալով շահագրգիռ կառույցների ղեկավարներին:

Bako Sahakyan visited the construction site of a new residential community on the Toumanyan Street of Stepanakert
On 26 October Artsakh Republic President Bako Sahakyan visited the construction site of a new residential community on the Toumanyan Street of capital Stepanakert and got acquainted on site with the work being carried out, Central Information Department of the Office of Artsakh Republic President stated.
STEPANAKERT, OCTOBER 26, ARTSAKHPRESS: The President stressed the importance of implementing the program envisaged to provide apartments to socially vulnerable families, as well as within the framework of mortgage lending, giving appropriate instructions to the heads of concerned bodies.