Հայ-ամերիկյան առողջության կենտրոնի բժիշկներն Ստեփանակերտում կիրականացնեն անվճար խորհրդատվություններ և հետազոտություններ
Նոյեմբերի 5-ին՝ ժամը 9:00-ից, ԱՀ առողջապահության նախարարության «Հանրապետական բժշկական կենտրոն» ՓԲԸ-ում Հայ-ամերիկյան առողջության կենտրոնի բժիշկների կողմից կիրականացվի Բնակչության անվճար խորհրդատվություններ և հետազոտություններ:
Հայ-ամերիկյան առողջության կենտրոնի   բժիշկներն  Ստեփանակերտում  կիրականացնեն  անվճար խորհրդատվություններ և հետազոտություններ
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, 1 նոյեմբերի, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ: Այս  մասին «Արցախպրես»-ին  տեղեկացրել  են   ԱՀ  առողջապահության  նախարարության  մամլո  ծառայությունից:
«Հանրապետական բժշկական կենտրոն»-ում կիրականացվեն  կրծքագեղձի սոնոգրաֆիա և մամոգրաֆիա, վահանաձև գեղձի և  հոդերի սոնոգրաֆիա,էլեկտրոնեյրոմիոգրաֆիա, դուպլեքս, նյարդաբանի և ռևմատոլոգի խորհրդատվություններ:
Ցանկացողները կարող են նշված օրը դիմել Հանրապետական բժշկական կենտրոնի պոլիկլինիկական բաժանմունք կամ զանգահարել (047) 94-32-27 հեռախոսահամարով:
Հիշեցնենք, որ  ԱՀ  առողջապահության նախարարությունում  գործում  է  թեժ գիծ՝  3003 կարճ հեռախոսահամարով:

Doctors of Armenian-American Wellness Center will conduct free consultations and examinations in Stepanakert
On November 5 from 9 o’clock, at the Republican Medical Center of the Ministry of Health of the Republic of Artsakh, free consultations and examinations will be conducted by doctors of Armenian-American Wellness Center, the press service of the Ministry of Health of the Republic of Artsakh informed "Artsakhpress".
STEPANAKERT, NOVEMBER 1, ARTSAKHPRESS: Breast sonogram and mammography, thyroid gland and joints sonogram, electroneuromyography, duplex, consultations on neuropathology and rheumatology will be conducted at the Republican Medical Center.
Those interested can call (047) 94-32-27 and contact Polyclinic Department of Republican Medical Center.
It should be noted that at the Ministry of Health of the Republic of Artsakh operates a hotline (30 03).