Հայ-ամերիկյան առողջության կենտրոնի բժիշկներն Ստեփանակերտում կիրականացնեն անվճար խորհրդատվություններ և հետազոտություններ
Նոյեմբերի 5-ին՝ ժամը 9:00-ից, ԱՀ առողջապահության նախարարության «Հանրապետական բժշկական կենտրոն» ՓԲԸ-ում Հայ-ամերիկյան առողջության կենտրոնի բժիշկների կողմից կիրականացվի Բնակչության անվճար խորհրդատվություններ և հետազոտություններ:
Հայ-ամերիկյան առողջության կենտրոնի   բժիշկներն  Ստեփանակերտում  կիրականացնեն  անվճար խորհրդատվություններ և հետազոտություններ
ՍՏԵՓԱՆԱԿԵՐՏ, 1 նոյեմբերի, ԱՐՑԱԽՊՐԵՍ: Այս  մասին «Արցախպրես»-ին  տեղեկացրել  են   ԱՀ  առողջապահության  նախարարության  մամլո  ծառայությունից:
«Հանրապետական բժշկական կենտրոն»-ում կիրականացվեն  կրծքագեղձի սոնոգրաֆիա և մամոգրաֆիա, վահանաձև գեղձի և  հոդերի սոնոգրաֆիա,էլեկտրոնեյրոմիոգրաֆիա, դուպլեքս, նյարդաբանի և ռևմատոլոգի խորհրդատվություններ:
Ցանկացողները կարող են նշված օրը դիմել Հանրապետական բժշկական կենտրոնի պոլիկլինիկական բաժանմունք կամ զանգահարել (047) 94-32-27 հեռախոսահամարով:
Հիշեցնենք, որ  ԱՀ  առողջապահության նախարարությունում  գործում  է  թեժ գիծ՝  3003 կարճ հեռախոսահամարով:

Врачи армяно-американского центра здоровья проведут бесплатные консультации и обследования в Степанакерте
5 ноября с 9:00 в Республиканском медицинском центре Степанакерта врачи из армяно-американского центра здоровья проведут бесплатные консультации и обследования населения.
СТЕПАНАКЕРТ, 1 ноября, АРЦАХПРЕСС - Об этом «Арцахпресс» сообщили в пресс-службе Министерства здравоохранения Республики Арцах.
В Республиканском медицинском центре врачи проведут маммографию, УЗИ молочной железы, щитовидной железы и суставов, дуплексное обследование, электросонографию, консультации невропатолога и ревматолога.
Желающие могут обратиться в поликлинику Республиканского медицинского центра или позвонить по телефону (047) 94-32-27.
Напомним, что у Министерства здравоохранения Республики Арцах работает горячая линия по короткому номеру 3003.